Optická spojka singlemode simplex SC-SC, PC

Konektor: SC/SC
Broušení: PC
Typ vlákna: Singlemode

.... viac
Bežná cena: NaN EUR (-NaN%)
0.38 EUR bez DPH
Ihned k odeslání
0.46 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 10101071
EAN: 10101071
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: LYNX CS
Popis a parametre

Optická spojka singlemode simplex SC-SC, PC

Simplexní spojka


Konektor: SC/SC

Broušení: PC

Typ vlákna: Singlemode

.
Typ vlákna
Singlemode
Typ kabelu
Spojka
Typ konektoru
SC

Optická spojka singlemode simplex SC-SC, PC

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Stráženie produktu
EUR
Naposledy navštívené
Agartha Company s.r.o.
Místecká 1120/103
70300 Ostrava-Vítkovice
Česká Republika
IČO: 05663083
IČ DPH (DIČ): CZ05663083
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Čeština
cz
Slovak
sk